Dámske nohavičky na každodenné nosenie

Každé ráno riešite ten istý problém stále dookola, a to, čo si obliecť a aké spodné prádlo zvoliť. Veľa samozrejme závisí aj od počasia. Čo sa ale týka spodného prádla, tak počasie nehrá dôležitú úlohu. V spodnom prádle by ste sa mali cítiť pohodlne, ale aj trochu sexy. Navyše aj muži ocenia spodnú bielizeň, ktorá formuje ženskú postavu a zároveň pôsobí elegantne a decentne. Niektorí by boli radi, keby ženy nosili podväzky alebo nohavičky s čipkou, ktoré dodávajú ženám sex appeal.  Ak sa neviete rozhodnúť či nosiť dámske nohavičky alebo tangá, tak sú pre vás brazilky zlatou strednou cestou, keďže sú pohodlné a vyzerajú lichotivo.

Klasické nohavičky na každý deň?

Klasické dámske nohavičky sú na každodenné nosenie pre ženy pohodlné. Síce zakrývajú celý zadok a nepôsobia zvodne, tak sú praktické a vhodné z hygienického hľadiska. Ženy si najčastejšie vyberajú čierne, telové alebo biele nohavičky, ktoré sú ideálne pod každé oblečenie. Nemusíte sa báť chudobného výberu, na trhu nájdete dámske nohavičky s rôznymi strihmi a farebnými kombináciami. Ak máte dosť sebavedomia, tak si môžete vybrať aj nejaké odvážnejšie kúsky s detailnou čipkou. Pokiaľ máte zmysel pre humor, tak si môžete vybrať veselé nohavičky s nejakým vtipným vzorom alebo potlačou. 

Zvažujete dámske tangá?

Spodná bielizeň, ktorá nie je vhodná na každý deň ani pohodlná, no napriek tomu na ňu niektoré ženy nedajú dopustiť. Dámske tangá sú kontroverznou spodnou bielizňou, pretože ide o sexy kúsok, ktorý dokonca odhaľuje zadok, čo môže byť výhodou najmä pre sebavedomé ženy. Pre niektoré dámy zostávajú tangá spodnou bielizňou, ktorú by si rozhodne nevybrali na každodenné nosenie, pretože sú nepohodlné a tiež nie sú úplne vhodné z hygienického hľadiska. Tangá zvyšujú riziko infekcie ženských pohlavných orgánov, rozhodne by ste ich nemali nosiť napríklad počas tehotenstva. 

Aký je správny strih dámskych nohavičiek?

Menšie strihy dámskych nohavičiek sú vhodné pre ženy, ktoré sa neboja ukázať alebo zvýrazniť svoje partie, pretože ukazujú aj nedostatky. Správny tvar a veľkosť nohavičiek zvýraznia vaše prednosti a zakryjú menšie nedostatky, ktoré nechcete vystavovať na obdiv. Keď si neviete rady s výberom, tak radšej zabudnite na menšie veľkosti a obráťte sa na nohavičky s klasickým strihom.